Президент Володимир Зеленський під час зустрічі на полях IV Міжнародного саміту міст і регіонів із мером французького міста Гавр Едуаром Філіппом подякував за допомогу та висловив сподівання на швидкий рух до членства в ЄС
Про це глава держави повідомив у Телеграмі.
«Зустрівся з мером французького міста Гавр, головою політичної партії «Горизонти» Едуаром Філіппом. Вдячний за підтримку нашого народу, і зокрема цей візит є важливим проявом солідарності з Україною, особливо після нещодавніх російських масованих атак по нашій країні», - зазначив Зеленський.
За його словами, під час зустрічі йшлося й про рух України до членства у Євросоюзі. «Цінуємо послідовну підтримку Франції в цьому питанні. Ми розраховуємо на відкриття всіх переговорних кластерів уже найближчим часом», - сказав Президент.
Окрему увагу співрозмовники приділили енергетичній допомозі та співпраці в оборонній сфері. Зеленський зазначив, що для України сьогодні пріоритетом є посилення протиповітряної оборони України та створення європейської антибалістики.
Як повідомлялося, на полях IV Міжнародного Саміту міст і регіонів «Партнерство. Стійкість. Готовність» Володимир Зеленський провів зустріч з лідеркою білоруської опозиції Світланою Тихановською.
Загалом у роботі саміту беруть участь представники місцевої та реігональної влади 24 країн.